










P&S Recykling to przedsiębiorstwo z Lubina, zlokalizowane przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 143, które od 2015 roku systematycznie rozwija swoją działalność w sektorze surowców wtórnych. Firma skupia się na szeroko zakrojonym skupie, sprzedaży oraz recyklingu różnorodnych materiałów, pełniąc istotną rolę w lokalnym systemie gospodarki o obiegu zamkniętym.
Specjalnością firmy jest przetwarzanie złomu i surowców wtórnych, takich jak papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne oraz odpady organiczne poddawane procesom kompostowania. Szczególnym wyróżnikiem P&S Recykling pozostaje recykling kabli, realizowany przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń. Przedsiębiorstwo zyskało uznanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości obsługi oraz korzystnym warunkom współpracy. Sumienność i niezawodność firmy przełożyły się na utworzenie grona lojalnych partnerów biznesowych.
Zaangażowanie w działania na rzecz ochrony środowiska oraz wdrażanie ekologicznych rozwiązań dowodzi troski o zrównoważony rozwój. Działania te przyczyniają się do skutecznego przetwarzania odpadów na wartościowe surowce wtórne.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 8 | 4.8 / 5 | |
| panoramafirm | 6 | 5.0 / 5 |
| biznesfinder | 6 | 5.0 / 5 |